PALAC
AKROPOLIS
PROGRAM
BIG HALL
SMALL HALL
JAZZ BAR
RECOMMENDED
MUSIC
THEATRE
OFF PROGRAM
VOUCHERS
ABOUT AKROPOLIS
PROJECTS
PATRON CLUB 1927
CONTACTS
ARCHIVE
CZ
newsletter
menu
PROGRAM
BIG HALL
SMALL HALL
JAZZ BAR
RECOMMENDED
MUSIC
THEATRE
OFF PROGRAM
VOUCHERS
ABOUT AKROPOLIS
PROJECTS
PATRON CLUB 1927
CONTACTS
ARCHIVE
newsletter
March
19. 03
CANCELLED - TRENDZ
/KR
19.
20.
21. 03
MAMMAL HANDS
/UK
+
ZABELOV GROUP
21.
22.
23. 03
XIII. STOLETÍ
+
SPECIAL GUEST ►
ALL MY THORNS
23.
24. 03
ORBIT CULTURE
/SE
POSTPONED - FILTER
/US
24.
25.
26. 03
Daniel Neighbour ►
Marketing a komunikace v hudebním průmyslu aneb jak se profilovat jako hudební tvůrce
/
producent
CLOUDY JUNE
/DE
26.
27. 03
Sylvain Chauveau
/FR
pres. Ensemble 0
+
Andert Tysma
/NL
MAX GAZZE
/IT
27.
28. 03
Alexandra Hamilton-Ayres
/UK
+
Mikoláš Růžička
/CZ
+
Mikuláš Tichý
/CZ
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28.
29.
30.
31.
April
01.
02.
03. 04
CARNIFEX, ABORTED, REVOCATION, VEXED
03.
04. 04
P.P.U. - EGON BONDY TOUR 2024
+
HOST ►
J. H. Krchovský a Krch-Off Band
04.
05. 04
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
05.
06. 04
LOOK MUM NO COMPUTER
/UK
+
SUPPORT ►
LAZER VIKING
/CZ
JOYA MARLEEN
/CH
06.
07. 04
PETER DOHERTY ►
STRANGER IN MY OWN SKIN & LIVE SHOW
07.
08.
09. 04
BOMBATAZ
/BE
09.
10. 04
BOMBATAZ
/BE
(Ústí nad labem)
10.
11. 04
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11.
12.
13. 04
THE SILVER SPOONS
/CZ
+
BLAHALOUISIANA
/H
13.
14. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
14.
15. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
OKER
/NO
15.
16. 04
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
The Music Digest (15)
16.
17. 04
BÁRA ZMEKOVÁ - KŘEST ALBA
17.
18. 04
PIQI MIQI
/US
+
PERRIN
/HU
18.
19. 04
SLOBODNÁ EUROPA
+
BEZ LADU A SKLADU
19.
20.
21.
22.
23. 04
AQUASERGE
/FR
23.
24.
25. 04
NOVO AMOR
/UK
25.
26. 04
Brass Avenue
+
KJ SAX
26.
27. 04
NĚŽNÁ NOC - 10 years anniversary
27.
28.
29. 04
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
PALIOME
29.
30. 04
TANTEHORSE ►
IRIS
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30.
May
01. 05
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, NEVERTOUCH A DALŠÍ
01.
02.
03. 05
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
03.
04.
05. 05
Spitfire Company ►
The Last of the Soviets
05.
06. 05
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
THE SURVIVORS
06.
07. 05
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
THE MUSIC DIGEST (16) - Festivals Special (Beseda
/LF
Š
/V
ivat Villa
/M
oody Moon Noize)
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13. 05
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13.
14.
15. 05
NIE Theatre ►
WE COME FROM FAR, FAR AWAY
NIE Theatre ►
WE COME FROM FAR, FAR AWAY
15.
16. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16.
17. 05
ALYONA ALYONA
/UA
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
23.
24. 05
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
24.
25.
26. 05
Tantehorse ►
Light in the Darkness (Čechová
+
Vizváry)
26.
27.
28.
29.
30.
31.
June
01.
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- Concert for kids
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
July
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
August
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
September
01.
02.
03.
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
October
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06.
07.
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
November
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28. 11
GONG
/GB
/F
28.
29.
30.
December
01.
02.
03.
04.
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
page
1
2
3
4
preview page
next page
program
16. 5. 2024
PRO ŠKOLY
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
16. 5. 2024
09:00, Big Hall
temporarily not available
16. 5. 2024
PRO ŠKOLY
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
16. 5. 2024
11:30, Big Hall
temporarily not available
16. 5. 2024
Prague International Bluenight no.►164
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16. 5. 2024
19:00, Big Hall
temporarily not available
17. 5. 2024
KOPRODUKCE ►
ALYONA ALYONA
/UA
17. 5. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
18. 5. 2024
Double bill
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18. 5. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
20. 5. 2024
RESPECT PLUS
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20. 5. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
21. 5. 2024
KOPRODUKCE ►
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21. 5. 2024
18:00, Big Hall
temporarily not available
23. 5. 2024
OTHER MUSIC
RUINSZU
/JP
/IT
23. 5. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
24. 5. 2024
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
24. 5. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
26. 5. 2024
STAGIONA ►
Tantehorse ►
Light in the Darkness (Čechová
+
Vizváry)
26. 5. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
5. 6. 2024
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
5. 6. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
6. 6. 2024
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
6. 6. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
7. 6. 2024
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- Concert for kids
7. 6. 2024
10:00, Big Hall
temporarily not available
12. 6. 2024
KOPRODUKCE ►
Sons of the East
/AU
12. 6. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
5. 9. 2024
RESPECT FESTIVAL
TINARIWEN
/ML
5. 9. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
12. 9. 2024
KOPRODUKCE ►
PARRA FOR CUVA
/D
12. 9. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
2. 10. 2024
RESPECT PLUS
FANFARE CIOCARLIA
/RO
2. 10. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
3. 10. 2024
KOPRODUKCE ►
MIGHTY OAKS
3. 10. 2024
19:30, Big Hall
temporarily not available
page
1
2
3
4
preview page
next page
Recommended
21. 3.
SPECTACULARE ►
MAMMAL HANDS
/UK
+
ZABELOV GROUP
21. 3.
19:30, Big Hall
temporarily not available
27. 3.
SPECTACULARE ►
Sylvain Chauveau
/FR
pres. Ensemble 0
+
Andert Tysma
/NL
27. 3.
19:00, Gabriel Loci
temporarily not available
28. 3.
MUSIC INFINITY ►
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28. 3.
19:30, Big Hall
temporarily not available