PALAC
AKROPOLIS
PROGRAM
BIG HALL
SMALL HALL
JAZZ BAR
RECOMMENDED
MUSIC
THEATRE
OFF PROGRAM
VOUCHERS
ABOUT AKROPOLIS
PROJECTS
PATRON CLUB 1927
CONTACTS
ARCHIVE
CZ
newsletter
menu
PROGRAM
BIG HALL
SMALL HALL
JAZZ BAR
RECOMMENDED
MUSIC
THEATRE
OFF PROGRAM
VOUCHERS
ABOUT AKROPOLIS
PROJECTS
PATRON CLUB 1927
CONTACTS
ARCHIVE
newsletter
March
28. 03
Alexandra Hamilton-Ayres
/UK
+
Mikoláš Růžička
/CZ
+
Mikuláš Tichý
/CZ
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28.
29.
30.
31.
April
01.
02.
03. 04
CARNIFEX, ABORTED, REVOCATION, VEXED
03.
04. 04
P.P.U. - EGON BONDY TOUR 2024
+
HOST ►
J. H. Krchovský a Krch-Off Band
04.
05. 04
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
05.
06. 04
LOOK MUM NO COMPUTER
/UK
+
SUPPORT ►
LAZER VIKING
/CZ
JOYA MARLEEN
/CH
06.
07. 04
PETER DOHERTY ►
STRANGER IN MY OWN SKIN & LIVE SHOW
07.
08.
09. 04
BOMBATAZ
/BE
09.
10. 04
BOMBATAZ
/BE
(Ústí nad labem)
10.
11. 04
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11.
12.
13. 04
THE SILVER SPOONS
/CZ
+
BLAHALOUISIANA
/H
13.
14. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
14.
15. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
OKER
/NO
15.
16. 04
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
The Music Digest (15)
16.
17. 04
BÁRA ZMEKOVÁ - KŘEST ALBA
17.
18. 04
PIQI MIQI
/US
+
PERRIN
/HU
18.
19. 04
SLOBODNÁ EUROPA
+
BEZ LADU A SKLADU
19.
20.
21.
22.
23. 04
AQUASERGE
/FR
23.
24.
25. 04
NOVO AMOR
/UK
25.
26. 04
Brass Avenue
+
KJ SAX
26.
27. 04
NĚŽNÁ NOC - 10 years anniversary
27.
28.
29. 04
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
PALIOME
29.
30. 04
TANTEHORSE ►
IRIS
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30.
May
01. 05
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, NEVERTOUCH A DALŠÍ
01.
02.
03. 05
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
03.
04.
05. 05
Spitfire Company ►
The Last of the Soviets
05.
06. 05
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
THE SURVIVORS
06.
07. 05
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
THE MUSIC DIGEST (16) - Festivals Special (Beseda, LFŠ, Vivat Villa, Moody Moon Noize)
07.
08.
09.
10. 05
PiNKBUS 2000s
10.
11.
12.
13. 05
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13.
14. 05
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14.
15. 05
NIE Theatre ►
WE COME FROM FAR, FAR AWAY
NIE Theatre ►
WE COME FROM FAR, FAR AWAY
15.
16. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16.
17. 05
ALYONA ALYONA
/UA
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
23.
24. 05
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
24.
25.
26. 05
Tantehorse ►
Light in the Darkness (Čechová
+
Vizváry)
26.
27.
28.
29.
30.
31.
June
01.
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- Concert for kids
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
BIOHAZARD
/US
17.
18.
19.
20. 06
WALTARI
/FI
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
July
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
August
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
September
01.
02.
03.
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
October
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06.
07.
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21.
22.
23.
24. 10
Gold Panda live
/UK
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
November
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28. 11
GONG
/GB
/F
28.
29.
30.
December
01.
02.
03.
04.
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
show by query
vymazat filtry
advanced search
day
VŠE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
month
VŠE
january
february
march
april
may
june
july
august
september
october
november
december
year
VŠE
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1940
1939
1938
1935
1931
1930
1929
1928
event type
VŠE(bez DJ)
Concert
Theatre
DJ
Dance
Film
Exhibition
Workshop
Culturally - sporting events
Festival
Outdoor
Other
Program OFF
project
VŠE
Beans
Cirkopolis Line
Divadelní premiéry
Divadelní přesahy
EuroConnections
Hudební rezidence
Jazz Nejtek Selection
Koprodukce
Liveurope
Music Infinity
Na dotek
Nekropolis
PULZ
Spectaculare
Stagiona
Strategie komunikace pro Spectaculare a Palác Akropolis
woodoo
Workshopy
Zahraniční koncerty
1927 - 1935 DIVADLO AKROPOLIS
1935 - 1939 DIVADLO AKROPOLIS
1939 - 1945 MODERNÍ DIVADLO
1981 - 1995 JUNIOR KLUB
1989 MIR CARAVANE
1990 THE ROLLING STONES
1991 - 1999 DNES VEČER NA CHMELNICI
1992 - 2000 DIVADLA+NADACE PRAŽSKÉ 5
1995 - 2017 BIO AKROPOLIS
1995 - 2018 FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE
1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN …
1995 - 2020 Výstavy, A Galerie
1996 - 2003 UCOA: UNITED COLOURS OF AKROPOLIS
1996 - 2015 JUNIOR KLUB
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ
1999 - 2003 MENSCH UND TECHNIK
1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ
2001 - 2009 HIP HOP FOUNDATION
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE
2005 - 2008 MOVE: EUROPEAN FESTIVAL
2006 PALÁC AKROPOLIS: ROZHOVORY
2007 - 2015 MAGAZÍN PALÁCE AKROPOLIS
2008 - 2017 PLANET CONNECTION
2009 HUDBA STOPROCENTNÍCH MUŽŮ...
2009 KNIHA: PALÁC AKROPOLIS
2011 - 2015 TRAFFIC DANCE
2015 PUNKT MEETS MUSIC INFINITY
2022 Art Casino
page
1
2
preview page
next page
Results
6. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
DIVADLO
/RU
►
SVOJA IGRA
6. 7. 1989
18:00, Výstaviště Holešovice
6. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
TEATR ÓSMEGO DNIA
/PL
►
PELYNĚK
6. 7. 1989
18:30, Výstaviště Holešovice
6. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
FOOTSBARN TRAVELLING THEATRE
/UK
►
LA PERLE
6. 7. 1989
19:00, Výstaviště Holešovice
6. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
TEATRO NUCLEO
/IT
►
VOCIFER
6. 7. 1989
19:30, Výstaviště Holešovice
6. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
DIVADLO NA PROVÁZKU
/CZ
►
SVATBA
6. 7. 1989
20:00, Výstaviště Holešovice
6. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
CIRC PERILLOS
/ES
►
VOLATIL
6. 7. 1989
20:30, Výstaviště Holešovice
6. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
LA COMPAGNIE DU HASARD
/FR
►
FIGARO
6. 7. 1989
21:00, Výstaviště Holešovice
6. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
LICEDEI
/RU
►
ASSISSAI REVUE
6. 7. 1989
21:30, Výstaviště Holešovice
7. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
DIVADLO
/RU
►
SVOJA IGRA
7. 7. 1989
18:00, Výstaviště Holešovice
7. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
FOOTSBARN TRAVELLING THEATRE
/UK
►
LA PERLE
7. 7. 1989
18:30, Výstaviště Holešovice
7. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
TEATR ÓSMEGO DNIA
/PL
►
PELYNĚK
7. 7. 1989
19:00, Výstaviště Holešovice
7. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
CIRC PERILLOS
/ES
►
VOLATIL
7. 7. 1989
19:30, Výstaviště Holešovice
7. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
DIVADLO NA PROVÁZKU
/CZ
► BOLESLAV POLÍVKA ►
TROSEČNÍK
7. 7. 1989
20:00, Výstaviště Holešovice
7. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
TEATRO NUCLEO
/IT
►
LUCI
7. 7. 1989
20:30, Výstaviště Holešovice
7. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
LA COMPAGNIE DU HASARD
/FR
►
HARLEKÝN
7. 7. 1989
21:00, Výstaviště Holešovice
7. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
LICEDEI
/RU
►
ASSISSAI REVUE
7. 7. 1989
21:30, Výstaviště Holešovice
8. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
CIRC PERILLOS
/ES
►
VOLATIL
8. 7. 1989
14:30, Výstaviště Holešovice
8. 7. 1989
1989 MIR CARAVANE ►
LA COMPAGNIE DU HASARD
/FR
+
KOKO
/FR
►
KONCERT
8. 7. 1989
15:00, Výstaviště Holešovice
page
1
2
preview page
next page
Recommended
28. 3.
MUSIC INFINITY ►
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28. 3.
19:30, Big Hall
temporarily not available
5. 4.
WOODOO ►
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
5. 4.
19:30, Big Hall
temporarily not available
11. 4.
MUSIC INFINITY ►
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11. 4.
19:30, Big Hall
temporarily not available