PALAC
AKROPOLIS
PROGRAM
BIG HALL
SMALL HALL
JAZZ BAR
RECOMMENDED
MUSIC
THEATRE
OFF PROGRAM
VOUCHERS
ABOUT AKROPOLIS
PROJECTS
PATRON CLUB 1927
CONTACTS
ARCHIVE
CZ
newsletter
menu
PROGRAM
BIG HALL
SMALL HALL
JAZZ BAR
RECOMMENDED
MUSIC
THEATRE
OFF PROGRAM
VOUCHERS
ABOUT AKROPOLIS
PROJECTS
PATRON CLUB 1927
CONTACTS
ARCHIVE
newsletter
May
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
+
BODY OF PAIN
/CZ
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
BRATŘI V RUMUNSKU
23.
24. 05
Lišky dávaj dobrou noc (BROKEN BEATS)
BRATŘI V RUMUNSKU
24.
25. 05
DANCETOPIA SYMPOSIUM
INTERVENTIONS ►
FANTASY & REALITY
25.
26. 05
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
26.
27. 05
Bratři
27.
28.
29.
30. 05
PRUNE
+
3RMA
/SI
30.
31.
June
01.
02. 06
NINA KOHOUT
/SK
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
+
PRINCEZNA VÍČKO
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- Concert for kids
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
NEW VENUE - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17.
18.
19.
20. 06
Ravage Club
/FR
WALTARI
/FI
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26. 06
Bohemian Cristal Instrument & JesterN
/IT
26.
27.
28.
29.
30.
July
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
August
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
September
01.
02.
03.
04. 09
PRUNE
+
3RMA
/
-si
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06. 09
JOYCE MORENO
/BR
06.
07.
08. 09
TANTEHORSE ►
IRIS
08.
09.
10. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15. 09
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
22.
23. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
SPITFIRE COMPANY ►
THE LAST OF THE SOVIETS
23.
24. 09
SPITFIRE COMPANY ►
MISS AMERIKA AND THE CANAL ST. RATS
24.
25.
26. 09
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
26.
27.
28.
29. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
29.
30.
October
01. 10
TANTEHORSE ►
IRIS
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05. 10
NILS PETTER MOLVAER
/NO
05.
06. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
KAR
06.
07.
08. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
EXIT
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14. 10
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14.
15. 10
STAPLES JR. SINGERS
/US
15.
16.
17.
18. 10
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18.
19. 10
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21. 10
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
21.
22. 10
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
22.
23.
24. 10
GOLD PANDA LIVE
/UK
+
ZSÜD
/HU
24.
25. 10
EMILÍANA TORINI
/IS
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
November
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13. 11
THE DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16.
17.
18. 11
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
18.
19.
20.
21. 11
LOS BITCHOS
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23. 11
NAČEVA ►
JDEM TEMNÝM DNEM
23.
24.
25.
26.
27. 11
MIREK KEMEL ►
KŘEST DESKY
27.
28. 11
GONG
/GB
/F
28.
29.
30.
December
01.
02. 12
SPITFIRE COMPANY ►
THE LAST OF THE SOVIETS
02.
03. 12
TANTEHORSE ►
IRIS
03.
04.
05. 12
PUDING PANI ELVISOVEJ
/SK
– KŘEST ALBA
+
CHIKI LIKI TU-A
/SK
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
15.
16. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
16.
show by query
vymazat filtry
advanced search
day
VŠE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
month
VŠE
january
february
march
april
may
june
july
august
september
october
november
december
year
VŠE
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1940
1939
1938
1935
1931
1930
1929
1928
event type
VŠE(bez DJ)
Concert
Theatre
DJ
Dance
Film
Exhibition
Workshop
Culturally - sporting events
Festival
Outdoor
Other
Program OFF
project
VŠE
Beans
Cirkopolis Line
Divadelní premiéry
Divadelní přesahy
EuroConnections
Hudební Alternativa
Hudební rezidence
Jazz Nejtek Selection
Koprodukce
Liveurope
Music Infinity
Na dotek
Nekropolis
PULZ
Spectaculare
Stagiona
Strategie komunikace pro Spectaculare a Palác Akropolis
woodoo
Workshopy
Zahraniční koncerty
1927 - 1935 DIVADLO AKROPOLIS
1935 - 1939 DIVADLO AKROPOLIS
1939 - 1945 MODERNÍ DIVADLO
1981 - 1995 JUNIOR KLUB
1989 MIR CARAVANE
1990 THE ROLLING STONES
1991 - 1999 DNES VEČER NA CHMELNICI
1992 - 2000 DIVADLA+NADACE PRAŽSKÉ 5
1995 - 2017 BIO AKROPOLIS
1995 - 2018 FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE
1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN …
1995 - 2020 Výstavy, A Galerie
1996 - 2003 UCOA: UNITED COLOURS OF AKROPOLIS
1996 - 2015 JUNIOR KLUB
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ
1999 - 2003 MENSCH UND TECHNIK
1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ
2001 - 2009 HIP HOP FOUNDATION
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE
2005 - 2008 MOVE: EUROPEAN FESTIVAL
2006 PALÁC AKROPOLIS: ROZHOVORY
2007 - 2015 MAGAZÍN PALÁCE AKROPOLIS
2008 - 2017 PLANET CONNECTION
2009 HUDBA STOPROCENTNÍCH MUŽŮ...
2009 KNIHA: PALÁC AKROPOLIS
2011 - 2015 TRAFFIC DANCE
2015 PUNKT MEETS MUSIC INFINITY
2022 Art Casino
page
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
preview page
next page
Results
24. 6. 2010
žižkov sobě 2010
fotbalový turnaj o žižkovský pohár
+
frisbee
+
kroket
+
stolní fotbal
+
...
24. 6. 2010
12:00, Pražačka
27. 6. 2010
Dopravní hřiště Židovské Pece
žižkov sobě 2010 ►
Sportovně edukativní den pro rodiny s dětmi
27. 6. 2010
10:00, Dopravní hřiště
26. 12. 2010
vánoční turnaj
Fotbalový turnaj o pohár Paláce Akropolis
26. 12. 2010
13:00, Big Hall
27. 12. 2010
vánoční turnaj
Floorbalový turnaj o pohár Paláce Akropolis ►
pod záštitou Jirky Zemánka
27. 12. 2010
11:00, Big Hall
31. 5. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Vernisáž soutěžní výstavy ►
Můj domeček
31. 5. 2011
18:00, Raiffeisen
3. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
mumraj v ulicich žižkova a vinohrad
3. 6. 2011
19:30, Nám. Jiřího z Poděbrad
5. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
mumraj v ulicich žižkova a vinohrad
5. 6. 2011
14:00, Nám. Jiřího z Poděbrad
5. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Bílé divadlo Ostrava ►
Z tohoto obrazu už nikdy neodejdu
5. 6. 2011
19:00, Nám. Jiřího z Poděbrad
6. 6. 2011
Audiovizuální performance
PHASE - IllumiNATION ►
videomapping na kostel Nejsvětějšího srdce Páně
6. 6. 2011
21:30, Nám. Jiřího z Poděbrad
8. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Sto zvířat
/CZ
+
Švihadlo
/CZ
+
CCTV Allstars
/CZ
+
DJs ...
8. 6. 2011
17:00, Parukářka
9. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Chinese Man
/FR
+
Kapitán Demo
/CZ
+
DJ´s Radia 1
/CZ
9. 6. 2011
17:00, Parukářka
11. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Kulturně sportovní odpoledne v parku na vrchu Vítkov
11. 6. 2011
13:00, Vítkov
12. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Teatr Novogo Fronta ►
Phantomysteria
12. 6. 2011
21:00, Nám. Jiřího z Poděbrad
13. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Žižkovská TV věž ► Geisslers Hofcomoedianten ►
Pražské legendy
13. 6. 2011
18:00, TV Tower
13. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Žižkovská TV věž ► Geisslers Hofcomoedianten ►
Pražské legendy
13. 6. 2011
20:00, TV Tower
18. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Pražské mistrovství středních škol ve stolním fotbálku
18. 6. 2011
11:00, Big Hall
18. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Židovské pece ►
Reggae Juggling Open Air
18. 6. 2011
15:00, Other locations
18. 6. 2011
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ ►
Prague Connection
18. 6. 2011
19:30, Big Hall
page
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
preview page
next page
Recommended
5. 6.
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
+
PRINCEZNA VÍČKO
5. 6.
19:30, Big Hall
temporarily not available
14. 6.
DIVADELNí PREMIéRY ►
NEBOJSY
14. 6.
19:00, Small hall, Jazz bar
temporarily not available
15. 9.
DERNIÉRA
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15. 9.
20:00, Big Hall
temporarily not available